Penktadienį Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje vyko parodos „Daiktai atgimsta per Kalėdas“ uždarymas. Šių metų parodos temą padiktavo ekologija, nes pastaruoju metu gana plačiai nagrinėjamas antrinis žaliavų panaudojimas. Tai ne tik galimybė kurti, bet ir šviesti vaikus. Antrinis žaliavų, produktų panaudojimas – neatsiejama ekologijos dalis. Nebenaudojamus daiktus galima „atgaivinti” ir panaudoti pakeitus jų pagrindinę paskirtį arba tiesiog šiek tiek atnaujinus. Šioje parodoje dalyvavo beveik 100 vaikų, kurie bendromis jėgomis sukūrė daugiau kaip 50 įvairių daiktų! Iš atliekų vaikų  rankose gimsta ne tik įvairios interjero detalės, tačiau ir aksesuarai, papuošalai, įvairūs praktiški ir buityje pritaikomi įtaisai. Dėkojame tėvams ir mokytojams, kurie padėjo vaikams įgyvendinti savo projektus!

Mokytoja Ingrida Mereckaitė

[gview file=”https://basanaviciausprogimnazija.lt/wp-content/uploads/2017/12/Padėka-Daiktai-atgimsta.pdf”]

 

Atnaujinta: 2017/12/18

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena