Fizika ir chemija nėra atskiri gamtos mokslai. Gamtos pasaulis vientisas, todėl ugdant moksleivius neapsiribojama atskirų gamtos mokslų dalykų mokymu. Daugiau dėmesio skiriama bendroms gamtamokslinėms temoms, bendriems šių mokslų sąlyčio taškams.

Spalio 13 d. 8 C klasėje vyko integruota chemijos – fizikos pamoka „Chemijos ir fizikos mokslų sąsajos“. Pamoką vedė chemijos mokytoja I. Stalnionienė ir fizikos mokytoja D. Aleksandravičiūtė. Moksleiviai pamokoje aptarė eksperimento aprašymo schemą, fizikinius ir cheminius reiškinius, nustatė įvairių medžiagų tankius. Dirbdami grupėmis moksleiviai pakartojo ir įtvirtino žinias. Apibendrintus rezultatus pristatė klasės draugams.

 

Atnaujinta: 2017/10/25

Jums taip pat patiks

Kaziuko mugė
Kaziuko mugė
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai