Kovo 15 d. mūsų progimnazijos mokiniai varžėsi 8- tų ir I-ų gimnazijos klasių mokinių tarpmokyklinėje chemijos viktorinoje „Chemija aplink“, kuri vyko Vilniaus Radvilų gimnazijoje. Mūsų komandą sudarė: Erika Saunoriūtė, Karolis Vilkevičius, Rokas Bandza, Tautvydas Grinkevičius, Parbus Piličiauskas ir Eivydas Trioška. Viktorinoje dalyvavo Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos, Tuskulėnų gimnazijos, Radvilų gimnazijos, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos, Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos, Emilijos Pliaterytės progimnazijos ir Simono Stanevičiaus progimnazijos mokinių komandos.

Ši viktorina ne tik  žinių ir gebėjimų patikrinimas sprendžant probleminius uždavinius, bet ir kūrybinių gebėjimų bei saviraiškos ugdymas. Taip pat bendravimo ir  komandinio darbo grupėje įgūdžių formavimas. Mokiniai varžėsi ir savo žinias demostravo šešiose rungtyse.

I vieta atiteko Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinei mokyklai, II vieta – Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos, III vieta – mūsų progimnazijos komandai.

Džaugiamės ir sveikiname mūsų komandos narius.

Chemijos mokytoja metodininkė Irena StalnionienėAtnaujinta: 2018/03/22

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena