Artėja pačios gražiausios  metų šventės – Šv. Kalėdos ir Naujieji Metai. Šiuo metu namai pakvimpa meduoliais, cinamonu ir eglių sakais, krosnyje spragsi malkos… Prie namų židinių renkasi vaikai ir anūkai, žvakių šviesoje nuaidi Kalėdiniai varpeliai.

Pajusti šventinę nuotaiką kvietė 4-tų klasių mokiniai, kurie mokosi prancūzų kalbos.

Mokiniai paruošė pasakojimus, eiles, skaičiuotes, daineles ir siuntė Kalėdinius sveikinimus savo tėvams, seneliams, mokytojams, draugams.

Su Kalėdiniu varpeliu skriejo šventiniai linkėjimai prancūzų kalba. Čia sukosi snaigės ir snieguolės, susirinko žiemos vaikai, nykštukai ir Kalėdų senis, kurį sergantį reikėjo gydyti šilta arbata… Klasėje tvyrojo šventinė nuotaika, pilna vaikų džiugesio ir Kalėdų senelio lauktuvių.

Su artėjančiomis Šv. Kalėdomis!

Bonnes fêtes de fin d’année!

 

Prancūzų kalbos mokytoja DonataAtnaujinta: 2018/12/19

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”