Artėja pačios gražiausios  metų šventės – Šv. Kalėdos ir Naujieji Metai. Šiuo metu namai pakvimpa meduoliais, cinamonu ir eglių sakais, krosnyje spragsi malkos… Prie namų židinių renkasi vaikai ir anūkai, žvakių šviesoje nuaidi Kalėdiniai varpeliai.

Pajusti šventinę nuotaiką kvietė 4-tų klasių mokiniai, kurie mokosi prancūzų kalbos.

Mokiniai paruošė pasakojimus, eiles, skaičiuotes, daineles ir siuntė Kalėdinius sveikinimus savo tėvams, seneliams, mokytojams, draugams.

Su Kalėdiniu varpeliu skriejo šventiniai linkėjimai prancūzų kalba. Čia sukosi snaigės ir snieguolės, susirinko žiemos vaikai, nykštukai ir Kalėdų senis, kurį sergantį reikėjo gydyti šilta arbata… Klasėje tvyrojo šventinė nuotaika, pilna vaikų džiugesio ir Kalėdų senelio lauktuvių.

Su artėjančiomis Šv. Kalėdomis!

Bonnes fêtes de fin d’année!

 

Prancūzų kalbos mokytoja Donata

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas