Ugdymas karjeraiPirmadienį Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje prasidėjo netradicinio ugdymo savaitė – mokinių kultūrinė, meninė, pažintinė, kūrybinė, sporto bei socialinė veikla. Pirmoji diena buvo skirta karjeros ugdymui. Septintokai susitiko su lyderystės programos vadovu Vaidu Mašidlausku ir dalyvavo paskaitoje–diskusijoje „Kaip svajonę paversti realybe?“. Aštuntokus aplankė radijo stoties ZIP FM laidų vedėja Simona Bandita (Albavičiūtė), kuri pasidalino savo gyvenimo istorija, karjeros posūkiais ir ragino mokinius labai daug dirbti, kad pasiektų užsibrėžtų tikslų. Šeštokai susipažino su organizacijos „SOS gyvūnai“ savanoriais ir sužinojo, kaip gali prisidėti prie gyvūnų globos.

Keletas akimirkų iš visų trijų susitikimų.Atnaujinta: 2015/06/02

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”