Ugdymas karjeraiPirmadienį Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje prasidėjo netradicinio ugdymo savaitė – mokinių kultūrinė, meninė, pažintinė, kūrybinė, sporto bei socialinė veikla. Pirmoji diena buvo skirta karjeros ugdymui. Septintokai susitiko su lyderystės programos vadovu Vaidu Mašidlausku ir dalyvavo paskaitoje–diskusijoje „Kaip svajonę paversti realybe?“. Aštuntokus aplankė radijo stoties ZIP FM laidų vedėja Simona Bandita (Albavičiūtė), kuri pasidalino savo gyvenimo istorija, karjeros posūkiais ir ragino mokinius labai daug dirbti, kad pasiektų užsibrėžtų tikslų. Šeštokai susipažino su organizacijos „SOS gyvūnai“ savanoriais ir sužinojo, kaip gali prisidėti prie gyvūnų globos.

Keletas akimirkų iš visų trijų susitikimų.Atnaujinta: 2015/06/02

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”