Mūsų progimnazija įsikūrusi netoli Vingio parko, kuriame galima aptikti įvairių paukščių, tačiau retas kuris galėtų atpažinti vieno iš dažniausių Lietuvos paukščių, kikilio, balsą. Siekdami mokinius artimiau supažindinti su mus supančia aplinka, į svečius pasikvietėme Lietuvos ornitologų draugijos darbuotoją, biologą Gediminą Petkų.

5C ir 7B klasių mokiniai susipažino ne tik su paukščių rūšimis, balsais ir elgesio ypatybėmis, bet ir sužinojo jų stebėjimo bei tyrinėjimo specifiką. Mokiniai taip pat apžiūrėjo žiedus, kuriais žieduojami paukščiai, pro žiūronus stebėjo už lango šakose tupinčias varnas.

7B klasės mokinys Rokas Stonis bei kiti aktyvūs pamokos dalyviai buvo apdovanoti žurnaliukais apie paukščius ir gamtą.

Tikimės ateityje surengti ir daugiau tokių pažintinių pamokų.

Biologijos mokytoja Vilma Gudynienė

Atnaujinta: 2013/11/12

Jums taip pat patiks

BE PATYČIŲ!
BE PATYČIŲ!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“