Bernardinu sodai

Šią savaitę pradedame lauko darbus: Vilniaus miesto Bernardinų sode sodiname mokyklos lysvę. Kurį laiką darbavomės, planavome, analizavome idėjas ir savo galimybes, kol galų gale su mokyklos drauge, Natūralistinio kraštovaizdžio kūrėja Sandra, apsisprendėme vilniečiams ir mokyklos mokiniams įrengti edukacinę erdvę, skirtą vabzdžiams. Nuoširdžiai tikimės, kad lysvėje sužydėję daugiamečiai augalai, kuriuos drauge su mokiniais daiginame, ir nuostabus vabzdžių viešbutis, kurį per darbelių pamokas iš lentučių meistraujame, pritrauks bites, drugelius ir kitus vabzdžius bei natūralistinio kraštovaizdžio mėgėjus į Bernardinų sodą.

Sode lysvelė turėtų suvešėti jau kitą vasarą. Norinčius ir galinčius prisijungti prie mūsų iniciatyvos – lysvės įrengimo ir priežiūros darbų – kviečiame kreiptis į biologijos mokytoją Vilmą.


Atnaujinta: 2014/08/26

Jums taip pat patiks

Šokiai STEPO žingsniu
Šokiai STEPO žingsniu
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”