img_9055

Suskambo, sumirgėjo, sušvytavo, pačiomis gražiausiomis spalvomis lyg upė išsiliejo kasmetinė Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos bendruomenės dienos šventė! Šiemet ji sutapo su kita gražia švente – Šeimos diena. Mokykloje nestigo linksmo klegesio ir giedros pavasarinės nuotaikos. Jaukią ir šiltą gegužės popietę mokiniai su tėvais būriavosi aplink įvairiausiomis gėrybėmis nukrautus stalus. Kiekviena klasė demonstravo savo nagingumą amatų mugėje. Svečiai vaišinosi mokinių kepiniais, grožėjosi meistriškais rankų darbo gaminiais.

Bendruomenės šventę pratęsė tradicinis kasmetinis koncertas „Delnai delniuką glaudžia“, kuriame muzikavo, šoko, dainavo mokiniai ir jų tėvai. Susirinkusieji audringais aplodismentais palydėjo kiekvieną pasirodymą. Pabuvę kartu, pasidalinę šiluma, šypsenomis, sukūrėme mažą stebuklą.

Dabar, kai diena po dienos gamta mums dovanoja šilumą ir atgimimo grožį, širdys prisipildo gaivaus pavasariško džiaugsmo ir vidinės darnos. Lai kiekvieno sieloje skleidžiasi gerumo gėlės!

 

Lietuvių k. mokytoja Asta Šalkauskaitė


Atnaujinta: 2014/05/18

Jums taip pat patiks

Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines
Progimnazijos prancūzų kalbos mokytojos atstovavo Lietuvai Europos Tarybos šiuolaikinių kalbų centro renginyje.
Rudens šypsenos