2012 m. rudenį Vilniaus muzikos mokykla ,,Lyra“, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija bei Jono Basanavičiaus gimnazija vilniečius pakvies į miesto Rotušę, kur vyks šventė, skirta Maironio 150-osioms gimimo metinėms. Tai bus jau trečias bendras dviejų mokyklų renginys. Integruotas tarpmokyklinis projektinis renginys,  skirtas Oskarui Milašiui, 2007m. įvyko Rotušėje, ,,Žalgirio dvasia- mūsų širdyse“ 2011m. – Taikomosios dailės muziejaus salėje, o 2011m. rudenį vyko bendras projektinis renginys, skirtas J. Basanavičiaus 160-osioms gimimo metinėms.

Prisiminkime akimirkas iš dviejų paskutiniųjų renginių.

A. Mičiūnienė

Atnaujinta: 2013/11/10

Aštuntokai analizavo klimato kaitos problemas
Konferencija “Vandens galia…”