img_7002

Aktyvi ir draugiškai nusiteikusi entuziastingų kaimyninio VU Gamtos mokslų fakulteto biologijos studentų gamtininkų mokslinė draugija šiais metais parodė iniciatyvą bendradarbiauti su mūsų mokykla.Pasirinkę mokinių programoje numatytą temą, studentai apsilanko gamtos arba biologijos pamokose ir savo turima informacija plečia vaikų žinių lobyną.

Jau įvyko šešios šių entuziastų pamokos, kurių metu biofizikos studentas Ignas pasakojo apie jėgas, veikiančias aplink mus, ir garsą, Ieva aštuntokams atskleidė įdomiausias virškinimo proceso detales, Ainis ir Adelė pristatė septintokams augalų pasaulį.

Nusiteikę pasidalinti su mokiniais įdomiais faktais jaunuoliai – tai artimesnė mokinių pažintis su pačiais  studentais. Ačiū Jiems už apsilankymus.

Biologijos mokytoja Vilma Gudynienė


Atnaujinta: 2013/12/17

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė