Tęsdami bendradarbiavimą, balandžio 18 d. sulaukėme svečių iš Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto.

Atvykę studentai vedė pamokas 6, 7 klasių mokiniams šiomis temomis:

„Žalingi įpročiai ir priklausomybės“, Stresas ir jo valdymas“, „Psichologinės krizės“, „Socialinis – emocinis intelektas. Kodėl svarbu jį lavinti?“.  Studentai labai sudomino mokinius bei mokytojus savo pranešimais, skatino diskutuoti ir klausinėti, pasakojo ne tik teoriją, bet ir pateikė pavyzdžių iš savo bei kitų gyvenimo. Mokiniai aktyviai dalyvavo, dirbo grupėse, diskutavo, išbandė atsipalaidavimo ir kvėpavimo  pratimus.

Atnaujinta: 2018/04/20

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”