Šių metų spalio 16-18 dienomis Estijos sostinėje Taline susitiko trys Baltijos šalys! Baltijos forumas (angliškai  The Baltic Forum on Education for Democratic Citizenship and Human Rights) –

tai bendras Lietuvos, Latvijos bei Estijos renginys, organizuojamas įgyvendinant projektą Baltic Partnerships for Human Rights Education and Education for Democratic Citizenship.

Tai buvo paskutinioji ir pati svarbiausia projekto dalis. Dalyvauti forume buvo kviečiami ministerijų bei švietimo institucijų atstovai, mokytojai. Šiuo forumu siekiama paskatinti švietimo sistemos dalyvius dalintis gerosiomis praktikomis, prisidėti plėtojant tarptautinį bendradarbiavimą. Šiame projekto etape dalyvavo ir mūsų mokyklos trečiokų mokytoja Ingrida Mereckaitė, kuri taip pat dalinosi savo gerąja patirtimi apie integraciją pamokoje.

 

Mokytoja

Ingrida Mereckaitė

Atnaujinta: 2017/10/23

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama