Matematikas

Paskutinė balandžio mėnesio savaitė Jono Basanavičiaus progimnazijoje buvo paskelbta Matematikos savaite. Jos metu vyko įvairūs matematikos konkursai, varžytuvės, buvo kuriamos eilės matematikai, piešiami piešiniai ir sprendžiami galvosūkiai. 5-8 klasių mokiniai varžėsi, kuri penktokų, šeštokų, septintokų ir aštuntokų klasė pati gudriausia ir kūrybiškiausia. Visą savaitę klasių atstovai rinko taškus dalyvaudami įvairiose rungtyse. Visus juos susumavus, nugalėjo 5A, 6C, 7D ir 8D klasės.

Sveikiname visus – tiek laimėjusius, tiek dalyvavusius!

Kaip buvo galima uždirbti taškų?

Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį per ilgąsias pertraukas matematikos kabinetuose (atitinkamai 28, 30 ir 29) vyko tokios veiklos:

DIENA LAIKAS DALYVIAI VIETA VEIKLA
Pirmadienis Po 3 pamokų 7-8 klasės 28 kabinetasMokytoja Zita Didikienė Blic turnyras(*4 taškai)
P 4 pamokų 5-6 klasės
Antradienis Po 3 pamokų 7-8 klasės 30 kabinetasMokytoja Rita Šatkauskienė Uždavinių LOTO(*4 taškai)
Po 4 pamokų 5-6 klasės
Trečiadienis Po 3 pamokų 7-8 klasės 29 kabinetasMokytoja Jolita Verseckaitė Galvosūkiai, kryžiažodžiai, sudoku, calcu-doku ir t.t.(*4 taškai)
Po 4 pamokų 5-6 klasės

Ketvirtadienį visos 5-8 klasės iki šeštos pamokos pabaigos matematikos mokytojoms turės pristatė atliktas prieš savaitę gautų namų darbų užduotis:

KLASĖ UŽDUOTIS
5 klasės Piešiniai tema „Matematika – tai…” (4 taškai)
6 klasės Matematiniai ketureiliai (gali būti pačių kurtos eiliuotos mįslės)
7 klasės Pristatymai (pateiktys) tema „Matematika aplinkui mane”
8 klasės Himnas matematikai (bent 3 posmeliai)

Buvo vertinama už:

• pristatytą atliktą užduotį (1 taškas);
  • tai, kad darbas atitinka paskirtą temą (1 taškas);
  • pristatytus 5 ir daugiau darbus (septintokams – daugiau nei 2 pristatymai; aštuntokams – daugiau nei 3 stulpeliai) (1 taškas);
  • darbo apipavidalinimą (1 taškas).

Atnaujinta: 2015/05/05