atvirukas vienisam zmogui

Kviečiame mūsų mokyklos bendruomenę dalyvauti kasmetinėje akcijoje „Atvirukas vienišam žmogui“.  Jos metu mūsų mokyklos mokiniai kuria atvirukus vienišiems žmonėms. Darbeliai įteikiami vienišiems seneliams Antavilių globos namuose, vienišiems tremtiniams bei kitiems dėmesio ir šilumos stokojantiems žmonėms. Kviečiame prie akcijos prisijungti ir tėvelius bei taip padėti sukurti Kalėdų stebuklą vienišam žmogui. Sukurtas atvirutes galite perduoti savo vaikų mokytojams ar auklėtojams.

Ačiū už Jūsų gerumą!


Atnaujinta: 2013/12/09

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”