Gruodis – gerumo mėnuo. Kasmet mes lankom senelius Tremtinių namuose ir pasveikiname  juos vaikų kurtais atvirukais, kuriuose užrašyti nuoširdūs sveikinimo žodžiai. Šiemet nuvežėme atvirukus, kurtus ne tik mūsų progimnazijos, bet ir Medeinos pradinės mokyklos vaikų. Mokiniai, lydimi socialinės darbuotojos, lankė senelius jų kambariuose ir dovanojo atvirukus. Jų padovanojome daugiau nei 150. Visiems seneliams suteikėme daug džiaugsmo, jie mums atsidėkojo geru žodžiu bei saldumynais. Mūsų progimnazijos 5-8 klasių mokiniai taip pat rašė seneliams laiškus. Keli mokiniai net panoro tęsti susirašinėjimą su seneliais.

Tradicinis gerumo  koncertas Tremtinių namų gyventojams numatytas sausio mėnesio pabaigoje.

 

Dalia Matusevičienė (5a kl. auklėtoja)

Marija Mašanauskienė (etikos mokytoja)



Atnaujinta: 2018/12/27

Jums taip pat patiks

Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines
Progimnazijos prancūzų kalbos mokytojos atstovavo Lietuvai Europos Tarybos šiuolaikinių kalbų centro renginyje.
Rudens šypsenos