Kovo 9 d. vyks virtualus aštuntų klasių mokinių bei jų tėvų susitikimas su Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos atstovais. Virtuali popietė, Pause-thé virtuelle, prancūzų kalbą besimokantiems 8 klasių mokiniams vyks kovo 9 d. 13.15 val. (Du Collège au Lycée de Vytautas Magnus de Vilnius: français première langue étrangère). Susitikimo nuoroda su mokiniais pasidalins jų mokytojai.

Kovo 9 d. 16 val. vyks Jono Basanavičiaus progimnazijos 8 klasių mokinių ir jų tėvų susitikimas su Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos atstovais, kuriame bus pristatomos 2021 m. mokinių priėmimo sąlygos. Susitikimo nuoroda: https://us02web.zoom.us/j/7816791829

 Kovo 12 d. 15 val.  Jono Basanavičiaus progimnazija kvies būsimųjų pirmokų tėvus į virtualią atvirų  durų dieną, kurioje pristatysime 2021 m. pirmų klasių mokinių priėmimo tvarką. Susitikimas vyks prisijungus zoom nuoroda: https://us02web.zoom.us/j/88011920407?pwd=UDlqa0JudjQ2bkgwbzQ5eFF5ajFTZz09

Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos atvirų durų diena mūsų progimnazijos mokiniams vyks kovo 31 d. 16:30 val. Prisijungimo nuoroda pateiksime balandžio mėn. pradžioje.

Informacija apie Vilniaus gimnazijų atvirų durų dienas 

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas