DSCN3975Vasario 25 dieną į mokyklos aktų salę sugužėjo gausus būrys svečių. Tądien vyko atvirų durų diena būsimų pirmokų tėveliams bei vaikams.

Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Gražina Šoblickienė. Svečiai susipažino su įvairiomis ketvirtokų veiklomis. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Monika Kelpšienė pristatė projektus, kuriuose dalyvauja mokiniai. Mokytoja Elena  Palikevičienė plačiau papasakojo apie ,,Geros pradžios” metodiką.

Šventės nuotaiką muzikavimu, dainomis skaidrino folkloro ansamblis ,,Rugelis”, progimnazijos roko grupė. Mokiniai dainavo anglų ir prancūzų kalbomis, šoko liaudies bei aerobikos šokius.

Parengė pradinių klasių mokytoja R. Kacevičiūtė

DSCN3928 DSCN3933

DSCN3935 DSCN3955

DSCN3959 DSCN3964