2Balandžio 28 d. Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje vyko atvira trečių klasių integruoto projekto pamoka „Tėviškės keliu“. Ją labai gražiai vedė muzikos mokytoja Jelena Valiulienė. Kiekviena klasė pasirinko po vieną etnografinį Lietuvos regioną ir stengėsi kuo įdomiau jį pristatyti: šoko, dainavo, sekė pasakas, pasakojo, kuo ypatingas jų regionas. Taigi, pabuvojome ir Žemaitijoje, ir Suvalkijoje, ir Dzūkijoje, ir Aukštaitijoje. Vaikams buvo įdomu stebėti kitų klasių pasirodymus, klausytis tarmiškai sekamų pasakų, atsakinėti  į mokytojos pateiktus klausimus. Jie buvo ir žiūrovai, ir dalyviai.  Pamoka praėjo nepastebimai, nes visiems buvo smagu.

 

Parengė Rita Cicėnienė


Atnaujinta: 2016/05/10

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!