img_7626-1500

Mokyklos Emile muzikos klasių ir prancūzų kalbos teatro mokiniai šių metų gegužės 7 dieną VIMS mokykloje organizavo atvirą muzikos – prancūzų kalbos pamoką, kurios metu pasidalino gera nuotaika, išmoktomis prancūzų kalbos dainelėmis bei parodė mokiniams spektaklį. Susitikimą organizavo VIMS mokyklos direktoriaus pavaduotoja Jolanta ir Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos muzikos mokytoja Jelena bei prancūzų kalbos mokytoja Daiva.


Atnaujinta: 2015/05/20

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”