img_7626-1500

Mokyklos Emile muzikos klasių ir prancūzų kalbos teatro mokiniai šių metų gegužės 7 dieną VIMS mokykloje organizavo atvirą muzikos – prancūzų kalbos pamoką, kurios metu pasidalino gera nuotaika, išmoktomis prancūzų kalbos dainelėmis bei parodė mokiniams spektaklį. Susitikimą organizavo VIMS mokyklos direktoriaus pavaduotoja Jolanta ir Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos muzikos mokytoja Jelena bei prancūzų kalbos mokytoja Daiva.


Atnaujinta: 2015/05/20

Jums taip pat patiks

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines