dsc_0380“…Ak Geniuk, kad tu žinotum, kaip gera sugrįžti į gimtąjį karštą. Čia viskas skamba tarsi darnūs muzikos akordo garsai…“  M. K. Čiurlionio žodžiais buvo pradėta atvira integruota muzikos-choreografijos-pasaulio pažinimo pamoka „Tėviškės keliu“. Į ją jau antrus metus iš eilės susirinko progimnazijos trečių klasių mokiniai ir mokytojai.

Pamoka tampa tradicine visiems mokyklos trečiokams. Šios pamokos uždavinys – pakartojus išmoktas dainas, šokius, Lietuvos regionų ypatybes, padėti suvokti vaikams, jog jie – Lietuvos piliečiai, ir būdami tokiais, turėtų suvokti, jog gimtasis žodis, lietuviška daina, lietuviškas raštas mums, gyvenantiems Lietuvoje, yra labai svarbūs.

Atviroje pamokoje dalyvavo Vilniaus miesto pradinių klasių ir muzikos mokytojai, LMTA didaktikos katedros  I ir II kurso studentai su dr. Doc. Lolita Piličiauskaite – Navickiene, mokinių tėveliai, mokyklos administracija. Pamoką organizavo muzikos mokytojas Vitalis Vošterys, 3a klasės vyresnioji mokytoja Nijolė Kuliavienė, 3b klasės vyresnioji mokytoja Zina Parnavienė, 3c klasės mokytoja Silva Šegždienė, 3d klasės vyresnioji mokytoja Nijolė Bielinskienė, choreografijos vyresnioji mokytoja Danguolė Bambalienė, muzikos mokytoja metodininkė Jelena Skupienė.

Tikimės, jog ir kitais mokslo metais būsimieji trečiokai galės sudalyvauti šiame projekte, o mokytojai turės puikią galimybę skleisti gerąją patirtį savo kolegoms.

Muzikos mokytoja metodininkė

Jelena Skupienė


Atnaujinta: 2014/05/20

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama