balionėliaiSpalio 17 d. nuskambėjus skambučiui į ketvirtąją pamoką, muzikos kabinetas prisipildė 1a ir 4d vaikų klegesio. Prasidėjo netradicinė integruota pamoka, kurios tema –  „Atkelkim Vėlių vartelius“. Pamoką vedė muzikos mokytoja Jelena Skupienė.

Ši pamoka mums visiems priminė senovinių Vėlinių dainų lobyną. Dainas pirmokams ir svečiams atliko 4 d klasės mokiniai. Klausėmės L. Gutausko eilių, kurias nuoširdžiai deklamavo  4 d klasės mokiniai Erika ir Tomas. Žavėjomės Aušrinės iš 4d klasės griežiamo smuiko skambesiu. Pamokoje vaikai sužinojo apie Vėlinių šventimą, dainų dainavimą senovės Lietuvoje bei Vėlinių tradicijas krikščioniškoje aplinkoje. Visi įdėmiai klausėsi svečio Algirdo Toliato, kunigo iš Arkangelo Mykolo bažnyčios, pasakojimo.

Pamokos pabaigoje mokiniai sugiedojo Padėkos giesmę ir atidžiai viską apmąstė klausydami F. Šopeno muzikos – noktiurną skambino LMTA studentas Kasparas Kerbedis. Susirinkusiems į pamoką svečiams buvo priminta, jog viskas prasideda nuo Alfos ir baigiasi Omega, tad…būkime geri, kraukime sau dvasinius turtus žemėje, tikėkime, jog viltis, tikėjimas ir meilė – didžiausios vertybės pasaulyje.

Pamokos svečiai: Arkangelo Rapolo bažnyčios kunigas Algirdas Toliatas, LMTA dr. Docentė Lolita – Jolita Navickienė, LMTA II kurso studentai, mokyklos bibliotekos vedėja Irena Karpavičienė.

Muzikos mokytoja Jelena Skupienė


Atnaujinta: 2013/10/18

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”