20141212_122236Šių metų gruodžio 12 d. penktos pamokos metu 8C klasėje vyko atvira integruota chemijos – geografijos pamoka ,,Cheminių elementų paplitimas Žemės plutoje”. Mokiniai prisiminė Žemės sandarą, uolienos ir mineralo sąvokas. Pamokos metu piešė reklaminį plakatą, vaizduojantį Žemės sandarą ir cheminių elementų paplitimą. Pristatė savo darbus ir išskyrė, kas labiausiai pasisekė ir nepasisekė.

 

Chemijos vyr. mokytoja Irena Stalnionienė,

Geografijos vyr. mokytoja Kristina Šimoniūtytė


Atnaujinta: 2014/12/15

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”