Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena. Mūsų laisvei jau dvidešimt septyneri! Šią sukaktį paminėjome prisijungdami prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Prisiminėme 1991 m. sausį, kuomet vienybės ir laisvės siekio vedini Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę.

Tauta atsilaikė  prieš sovietinių okupantų ir vietinių kolaborantų agresiją bei bandymą karine jėga įvykdyti perversmą ir apgynė atkurtos valstybės nepriklausomybę.  Laisvės gynėjų dieną degamos žvakės simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę.

 Mūsų bendruomenės narys, Sausio įvykių dalyvis, Arvydas Stankus pirmokėliams vedė pilietiškumo pamokėles ir pasakojo LRT radijui savo prisiminimus.

 

Atnaujinta: 2018/03/12

Jums taip pat patiks

BE PATYČIŲ!
BE PATYČIŲ!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“