Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena. Mūsų laisvei jau dvidešimt septyneri! Šią sukaktį paminėjome prisijungdami prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Prisiminėme 1991 m. sausį, kuomet vienybės ir laisvės siekio vedini Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę.

Tauta atsilaikė  prieš sovietinių okupantų ir vietinių kolaborantų agresiją bei bandymą karine jėga įvykdyti perversmą ir apgynė atkurtos valstybės nepriklausomybę.  Laisvės gynėjų dieną degamos žvakės simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę.

 Mūsų bendruomenės narys, Sausio įvykių dalyvis, Arvydas Stankus pirmokėliams vedė pilietiškumo pamokėles ir pasakojo LRT radijui savo prisiminimus.

 

Atnaujinta: 2018/03/12

Jums taip pat patiks

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines