sausio-001

Mūsų progimnazija prisijungė prie jau septintą kartą Lietuvoje vykstančios pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. Iniciatyva skirta prisiminti ir paminėti, kaip prieš 23 metus vienybės jausmo ir laisvės troškimo vedini Lietuvos piliečiai apgynė atsikūrusios valstybės nepriklausomybę ir atsilaikė prieš sovietinių okupantų ir vietinių kolaborantų agresiją bei bandymą karine jėga įvykdyti perversmą.

Mokyklos languose sužibo žvakelės, simbolizuojančios apgintos laisvės šviesą, gyvybę, vienybę, atmintį ir susikaupimą. Mokiniai klausėsi pasakojimų apie Sausio 13-osios dienos įvykius. Šiai reikšmingai dienai atminti mūsų progimnazijos fojė surengta 6-7 klasių mokinių piešinių paroda „Sausio 13-oji mūsų akimis“.

Laisvės gynėjų dieną mūsų progimnazijos mokytojai prisijungė prie nacionalinės iniciatyvos „Neužmirštuolė“ – į atlapą įsisegė ženkliuką – neužmirštuolės žiedą, simbolizuojantį orią, savarankišką Lietuvą.

 

Lietuvių kalbos mokytoja Asta Šalkauskaitė


Atnaujinta: 2014/01/16

Jums taip pat patiks

Šokiai STEPO žingsniu
Šokiai STEPO žingsniu
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”