Mokytojų dieną progimnazijoje atidaryta gamtos mokytojos ir ilgametės Mineralų muziejaus darbuotojos Birutės Poškienės fotografijų paroda „Nevystančios akmeninės žemės gėlės”.

Mokytojos įamžinti mineralai suteikia gyvenimui įstabių dalykų: jų grožis įkvepia, spalvos vilioja akis, o skleidžiama energija, kai kurių žmonių tikėjimu, yra magiška.

Birutė Poškienė  kantriai, kruopščiai ir ilgai fotografavo šiuos „kaprizingus modelius“. Juos Mineralų muziejui dovanojo aistringas kolekcionierius Vykintas Matuzevičius. Tai neįkainojama dovana ne tik geologams, bet ir visai visuomenei.

Mokytojus ir mokinius pratęsti pažintį su mineralais parodos autorė pakvietė GTC Mineralų muziejuje. Ten galima išvysti visas, daugiau nei per 100 metų, sukauptas mineralų kolekcijas.

Galima tikėti, kad mineralai patys pasirenka mus, tad kiekvienas stabtelėkime ir atraskime savo akmenį. O gal net kelis. Juk grožis, gamtos galia ir menas neturi ribų.

Atnaujinta: 2021/10/09

Aštuntokai analizavo klimato kaitos problemas
Konferencija “Vandens galia…”
Progimnazijos mokytojai organizavo respublikinę viktoriną „Žemė  – melsvoji planeta“