Atidarėme planšečių klasę! Šios pamokos tikslas buvo išaiškinti kaip  taikant IKT atlikti užduotis, rasti informaciją, mokytis IKT tikslingai naudoti mokymosi tikslams.  Šioje atviroje  pamokoje, kartu su vaikais mokėsi ir užduotis atliko, stebėję mokytojai bei mūsų taip lauktas svečias- Ramūnas Markovas, kuris labai daug prisidėjo, kad planšetiniai kompiuteriai pasiektų mūsų mokyklos mokinius.

Informacinių technologijų taikymas pamokoje labai svarbus ir būtinas  vis labiau tobulėjančioje visuomenėje. Planšetinis kompiuteris- tai  įtrauki, motyvuojanti, patogi mokymosi priemonė! Pamokos pabaigoje nuskambėjo gilios prasmingos mokinių refleksijos, kurios leido suprasti, kad jie yra laimingi, motyvuoti ir  nori dar daugiau dirbti naudodamiesi naujai įsigytais kompiuteriais.


Atnaujinta: 2017/10/30

Jums taip pat patiks

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena
Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą