Kovo 25 d. mūsų mokyklos 8n klasės mokinės Justina ir Ariana dalyvavo respublikinėje konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”, kuri vyko Vilniaus Minties  gimnazijoje. Mokinės parengė pranešimą „Sodos ir kepimo miltelių poveikis tešlai”. Taip pat, kartu su kitais konferencijos dalyviais, atliko praktinį darbą „Plazmolizės tyrimas svogūno ląstelėse”.

Šios konferencijos tikslai buvo skatinti aktyvų ir efektyvų mokinių, mokytojų, socialinių partnerių bendradarbiavimą dalijantis gerąja patirtimi, atliekant STE(A)M veiklas gamtos mokslų eksperimentinėje ir praktinėje veikloje bei sudaryti sąlygas mokinių saviraiškai ir lyderystei bei lavinti viešojo kalbėjimo įgūdžius. 

Dėkojame organizatoriams už puikiai organizuotą konferenciją, mokinėms už drąsą dalyvauti bei mokytojoms Irenai ir Dainai, padėjusioms mūsų mokinėms paruošti šaunų pranešimą. 

Atnaujinta: 2024/03/28

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama