p1040251

Saulėtą atostogų antradienio rytą (spalio 29 d.) grupė 8a ir 8c klasių mokinių, lydimi klasių vadovių Danutės Stankaitienės ir Jūratės Simaitytės bei  ekskursijos vadovės, prancūzų kalbos mokytojos Elvyros Dailydienės, traukiniu išvyko į Kauną. Pasivaikščiojimą mieste pradėjome Laisvės alėjoje, prie Kauno Mykolo Arkangelo Bažnyčios (žinomos Soboro pavadinimu), kuri yra populiariausia kauniečių susitikimų vieta. Bažnyčia pastatyta XIX a. pabaigoje.

Aplankėme M. K. Čiurlionio dailės muziejų ir Antano Žmuidzinavičiaus Velnių muziejų, vienintelį tokį muziejų pasaulyje. Džiaugėmės puikiu rudeniniu oru ir pasigrožėję Kauno senamiesčiu laimingi grįžome namo.

 

Jūratė Simaitytė


Atnaujinta: 2013/11/08

Jums taip pat patiks

Šokiai STEPO žingsniu
Šokiai STEPO žingsniu
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”