Tradicinis, jau 14 – asis mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė 2017“ vėl subūrė šimtus gerbėjų. Tai  šventė, kurioje propaguojamas mokslas ir inovacijos. Dešimtys įmonių  pristatė naujausias įvairių mokslo sričių technologijas. Lankytojai turėjo galimybę pabendrauti su ten dirbančiais mokslininkais, personalu, artimiau susipažinti su jų tyrimo objektais.

Rugsėjo 18 d. 8 C klasės moksleiviai kartu su mokytojomis I. Stalnioniene ir Z. Didikiene lankėsi Vilniaus universiteto meteorologijos stotyje. Moksleiviai sužinojo  ten įmontuotų prietaisų paskirtį, jų  veikimo principus: kurie prietaisai registruoja drėgmę, atmosferos slėgį, saulės spinduliuotę, vėjo kryptį ar greitį, kaip yra nustatomas debesų pagrindo aukštis, matomumas ir kaip apdorojami šie gausūs duomenys.Atnaujinta: 2018/03/12

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Mokamų būrelių mugė
Mokamų būrelių mugė