8A klasės mokiniai rugsėjo 19 d. lankėsi Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto  Meteorologijos stotyje. Visi matavimai šioje stotyje atliekami automatiškai. Prietaisai registruoja oro temperatūros ir drėgmės rodiklius, vėjo kryptį ir greitį, kritulius, atmosferos slėgį, saulės spinduliuotę (tiesioginę, išsklaidytąją, bendrąją, atspindėtąją, ultravioletinę, spinduliuotės balansą), matomumą, perkūniją. Gauti parametrai naudojami moksliniams tyrimams ir studijoms, rengiančioms meteorologus ir hidrologus.

Chemijos mokytoja I. Stalnionienė ir Anglų k. mokytoja G. Lileikytė

Atnaujinta: 2018/09/21

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė