Vasario 8 d. Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijoje vyko Vilniaus miesto 8-12  klasių mokinių konferencija  „UŽIMTUMAS = EMOCINIS ATSPARUMAS“. Mūsų mokyklą konferencijoje atstovavo aštuntokų komanda, kuri padedant progimnazijos socialinei pedagogei parengė ir pristatė pranešimą „Renginiai ir savanorystė – aš ir mes!”

Konferencija buvo siekiama išgirsti mokinių nuomonę apie užimtumo ir emocinio atsparumo svarbą bei suteikti jiems galimybę pasidalinti asmenine patirtimi. Konferencijoje dalyvavo mokiniai iš 16 ugdymo įstaigų, jie pristatė 23 pranešimus, kuriuose dalijosi informacija emocinio atsparumo svarbą bei apie populiariausias laisvalaikio veiklas, padedančias stiprinti emocinį atsparumą. Konferencija taip pat buvo siekiama ugdyti mokinių viešojo kalbėjimo ir bendravimo, bendradarbiavimo bei komandinio darbo gebėjimus.

Dalinantis gerąja patirtimi diena neprailgo, o konferencijos pabaigą vainikavo iškilmingas diplomų ir atminimo dovanų įteikimas.Atnaujinta: 2024/02/12

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena