Į mūsų šalį plūstelėjusi sveikos mitybos mada pasiekė ir mūsų mokyklą. Tai labai svarbus sveikos gyvensenos komponentas, kuris turi susiformuoti jau vaikystėje. Subalansuota, reguliari mityba yra sveikatos pagrindas, sudarantis sąlygas harmoningam vaiko augimui, fizinei ir protinei brandai, darbingumui.

„Esi toks, kokį maistą valgai” – tai ne tik skambi frazė, bet absoliuti tiesa. Norėdamos išsiaiškinti, ar sveikai mūsų progimnazijos mokiniai maitinasi, mokytojos I. Stalnionienė ir A. Šalkauskaitė atliko sveikos mitybos tyrimą. Kviečiame susipažinti su apklausos rezultatais.

[gview file=”https://basanaviciausprogimnazija.lt/wp-content/uploads/2014/03/2-v-ar-sveikai-maitinames1.pdf” save=”0″]


Atnaujinta: 2014/03/24

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!