Į mūsų šalį plūstelėjusi sveikos mitybos mada pasiekė ir mūsų mokyklą. Tai labai svarbus sveikos gyvensenos komponentas, kuris turi susiformuoti jau vaikystėje. Subalansuota, reguliari mityba yra sveikatos pagrindas, sudarantis sąlygas harmoningam vaiko augimui, fizinei ir protinei brandai, darbingumui.

„Esi toks, kokį maistą valgai” – tai ne tik skambi frazė, bet absoliuti tiesa. Norėdamos išsiaiškinti, ar sveikai mūsų progimnazijos mokiniai maitinasi, mokytojos I. Stalnionienė ir A. Šalkauskaitė atliko sveikos mitybos tyrimą. Kviečiame susipažinti su apklausos rezultatais.

[gview file=”https://basanaviciausprogimnazija.lt/wp-content/uploads/2014/03/2-v-ar-sveikai-maitinames1.pdf” save=”0″]


Atnaujinta: 2014/03/24

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė