Kovo 3 d. 6 ir 8 klasių mokiniai dalyvavo renginyje, skirtą žalingų įpročių prevencijai. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto medicinos mokslų studentas interaktyviu būdu  pristatė elektroninių cigarečių mitus ir faktus, kalbėjo apie nikotino ir kitų cheminių medžiagų įtaką žmogaus sveikatai. Supažindino su teisės aktais ir administracinę atsakomybę.

Mokiniai turėjo galimybę išbandyti netikros realybes virtualius akinius, per kuriuos matė, kaip elektroninės cigaretės veikia jų organizmą, taip pat žiūrėjo rūkančio žmogaus nuotraukas planšetiniuose kompiuteriuose.

Renginį padėjo organizuoti komunikacijos agentūra Všį „Socialiniai partneriai“, siekdama  įgyvendinti Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo finansuojamą ir Sveikatos apsaugos ministerijos administruojamą projektą „Ar garini, ar rūkai – vis tiek save žudai”.Atnaujinta: 2020/03/05

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena