Jau tapo įprasta, kad mūsų progimnazijos mokiniai aplanko Žolyno vaikų socialinės globos namų vaikučius. Ir šįkart nemaža grupelė 6–8 klasių mokinių svečiavosi pas juos. Mūsų mokiniai visada patys nori ten nueiti, pažaisti su mažaisiais. Gerumo mokomasi dalinantis juo su tais, kuriems likimas pašykštėjo laimės. Mus, mokytojas, visada jaudina mūsų progimnazijos mokinių nuoširdumas, supratingumas ir noras vėl ir vėl aplankyti mažuosius vaikų namų gyventojus, juos pagloboti, pamaitinti ir pažaisti su jais.

Dorinio ugdymo mokytojos Marija Mašanauskienė, Genovaitė Dobikaltienė

 

Apsilankymo akimirkos:Atnaujinta: 2017/03/28

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!