dsc_0330Rugsėjo 21 diena, sekmadienis, mokyklos jaunučių chorui „Kregždelė“ ir vaikų tėveliams buvo ypatingas. Choras buvo pakviestas dalyvauti Trakų rajone, Angelų kalvoje, vykusioje šventėje, skirtoje penktosioms kalvos įkūrimo metinėms paminėti. Čia  surengta Sakralinės muzikos diena.

Šią šventą dieną buvo šventinami nauji Gerumo (skulptorius S. Lampickis, Alytus) ir Derliaus (skulptorius A. Sakalauskas, Prienai) angelai, žmonės čia būrėsi ne tik iš Jungtinių kaimų bendruomenės, bet ir iš visos Lietuvos.

Daugelyje Angelų kalvos vietų buvo galima išgirsti įvairiausios sakralios muzikos.

Koncertavo:

Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčios choras, vadovė – Evelina Grinevič.

Trakų stačiatikių Švč. Mergelės Marijos Gimimo cerkvės ansamblis, vadovė – Liudmila Šmailova.

Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos jaunučių choras ,,Kregždelė”, vadovė – Jelena Skupienė.

Grigiškių ,,Šviesos” gimnazijos folkloro ansamblis ,,Spalgena”, vadovė – Dalia Mockevičienė.

Trakų rajono kultūros rūmų folkloro ansamblis „Radasta”, vadovės – Marytė Morkūnienė ir Rasa Zakarė.

Vaikams ypač įdomus buvo naujai pašventintas skulptoriaus Sauliaus Lampickio „Gerumo angelas“, šalia kurio jie glaudėsi, patys sėmėsi gerumo. Padainavę kartu su tėveliais tęsėme pažintį po šią sakralią, edukacinę erdvę.

Norintiems pamatyti Angelų kalvą, siūlome kartu su šeima ten nuvykti. Adresas: Trakų rajonas, Užugirių kaimas.

Daugiau informacijos rasite www.uzugiriai.lt


Atnaujinta: 2014/09/24

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė