2017 m. gegužės 24 dieną mūsų mokykloje apsilankė IĮ „Edrana Baltic“ atstovas, IT specialistas, programuotojas Mindaugas Janiškevičius, kuris vyresniųjų klasių mokiniams skaitė paskaitą apie programuotojo darbo specifiką, kasdienius sunkumus ir galimybes darbo rinkoje.

IT žinovas supažindino moksleivius su naujausiomis programavimo technologijomis ir galimybėmis, patarė, kur geriausiai būtų mokytis programavimo, kaip pasirinkti IT studijų programą ir kryptį. Papasakojo apie karjeros ir uždarbio galimybes, trumpai, bet įtaigiai supažindino su programuotojo įvaizdžiu mūsų visuomenėje. Teigė, jog programuotojo darbo specifika – nuolatinis mokymasis ir atsinaujinimas – tai specialybė, kuriai nuolat keliami nauji iššūkiai ir reikalavimai, tad sustoti ir netobulėti – nevalia!

Mokiniai aktyviai domėjosi IT specialisto karjeros galimybėmis, smalsavo, kiek programuotojas galintis uždirbti, kaip pasirinkti tinkamą programavimo kalbą, kuri būtų perspektyvi ilgus metus.

Baigdamas paskaitą apie programuotojo specialybę ir IT galimybes, Mindaugas Janiškevičius pašmaikštavo, jog programuotojai būna dviejų tipų – arba labai snobiški ir gyvenantys tik savo komunikacijų pasaulėlyje, arba labai linksmi, įdomūs ir komunikabilūs. Džiaugiamės, jog mums paskaitą skaitė būtent pastarojo tipo IT specialistas ir už tai jam nuoširdžiai dėkojame.

 

Lietuvių kalbos mokytojas Laurynas Giedra

 

 

Akimirkos:

 

 

 


Atnaujinta: 2018/03/12

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”