2018 lapkričio 23 d. apdovanoti inovatyviausi Lietuvos mokytojai. Renginys, vykęs Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, organizuojamas jau trečius metus.

Apdovanojimuose, kuriuos globoja Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, inovatyviausiais buvo išrinkti septynių sričių mokytojai: pradinių klasių, kalbų, matematikos ir informatikos, biologijos ir chemijos, fizikos, menų ir technologijų, socialinių mokslų. Taip pat buvo renkamas ir metų mokyklos vadovas. Komisija, rinkdama nugalėtojus, įvertino beveik 200 nominantų. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų mokyklai dar visai neseniai pradėjusi vadovauti direktorė Jurgita Nemanienė jau pateko į  geriausių vadovų ketvertuką.

Nominuojamų mokytojų gretose atsidūrė ir mūsų progimnazijos muzikos mokytojas Vitalis Vošterys. Smagu, kad 2016 m. Metų neformaliojo švietimo STEAM srityje buvo nominuota pradinių klasių mokytoja, direktoriaus pavaduotoja Ingrida Mereckaitė. Didžiuojamės, kad mūsų mokykloje dirba 2017 metų inovatyviausias technologijų mokytojas Henrikas Vaišvila.

Atnaujinta: 2018/11/27

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena