Žiemą  šešios artistiškos aštuntokės nusprendė dalyvauti teatro festivalyje. Pasiskirstę vaidmenis, aukojo saldų rytinį miegą ilgoms repeticijoms. Ir net jei ne visada viskas pavykdavo ar kartais atsikelti buvo sunku, noras buvo stipresnis už bet kokius sunkumus. Viena geniali idėja keitė kitą, kūrybiškumas netilpo į jokius rėmus, ir Patrick Mermaz pjesė  „Responsable mais pas coupable” buvo nušlifuota kaip gryniausias deimantas.

Tai istorija apie atsakomybę, kaltės paieškas, apie draugystės išbandymus. Netikėtai pasisukęs juokelis, kelia klausimus. Kas yra atsakingi, o kas yra kalti? Tie, kurie provokuoja? Tie, kurie naudoja smurtą? Ar tie kurie žiūri, bet nieko nedaro?

Gegužės 5-6 dienomis, Alytuje, tarptautiniame teatro festivalyje “Pirmoji uždanga” įvyko premjera, sulaukusi gausių plojimų ir didžiausių palaikymo šūksnių. Ir namo, į Vilnių, atkeliavo trečia prizinė vieta, o taip pat ir apdovanojimas už geriausią prancūzų kalbą! O kartu su apdovanojimais ir įspūdžiai bei naujos draugystės.

Dėkojame Alytaus Dzūkijos mokyklos organizatoriams už nuostabų festivalį, o mokytojams ir draugams už palaikymą.

Prancūzų kalbos mokytoja Milda KlimaitytėAtnaujinta: 2023/05/15

Jums taip pat patiks

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena
Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą