Anglų konkursas

2015 m. kovo 12 d. Saulės privačioje gimnazijoje vyko Vilniaus miesto 4 klasių mokinių anglų kalbos konkursas ,,English is great”. Šio konkurso tikslai – skatinti vaikus mokytis anglų kalbos bei ugdyti itin gabius mokinius. Konkurso partneriai: Oxford University Press atstovybė Lietuvoje (www.oup.com), Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija LAKMA (www.lakmaonline.lt), AMES kalbų mokykla (http://www.ames.lt).  

Dalyviai turėjo paruošti prisistatymą bei atlikti užduotis naudodami interaktyvias technologijas.  Mūsų mokyklos 4 B klasės mokinė Altėja Aniulytė iškovojo pirmąją vietą iš 33 geriausių Vilniaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų 4 klasių mokinių. Mokinės laimėjimais džiaugėsi ir Altėjos Aniulytės anglų kalbos mokytoja Asta Pleckevičienė.


Atnaujinta: 2015/03/13

Jums taip pat patiks

BE PATYČIŲ!
BE PATYČIŲ!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“