Anglų konkursas

2015 m. kovo 12 d. Saulės privačioje gimnazijoje vyko Vilniaus miesto 4 klasių mokinių anglų kalbos konkursas ,,English is great”. Šio konkurso tikslai – skatinti vaikus mokytis anglų kalbos bei ugdyti itin gabius mokinius. Konkurso partneriai: Oxford University Press atstovybė Lietuvoje (www.oup.com), Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija LAKMA (www.lakmaonline.lt), AMES kalbų mokykla (http://www.ames.lt).  

Dalyviai turėjo paruošti prisistatymą bei atlikti užduotis naudodami interaktyvias technologijas.  Mūsų mokyklos 4 B klasės mokinė Altėja Aniulytė iškovojo pirmąją vietą iš 33 geriausių Vilniaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų 4 klasių mokinių. Mokinės laimėjimais džiaugėsi ir Altėjos Aniulytės anglų kalbos mokytoja Asta Pleckevičienė.

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas