pagrindineŠį trečiadienį mūsų progimnazijos mokiniai dalyvavo netradicinėje anglų kalba vykusioje istorijos pamokoje-ekskursijoje.

Į šį projektą buvo įtraukti penktų, septintų ir aštuntų klasių mokiniai. 7a klasės mokiniai Aleksandras Melnik ir Dominykas Dautoras pademonstravo įspūdingus anglų kalbos įgūdžius, pasakodami apie Lietuvai  svarbius istorinius paminklus, esančius J. Basanavičiaus gatvėje.

Pamoka-ekskursija prasidėjo nuo prie mokyklos esančio J.Basanavičiaus atminimui skirto akmens, toliau mokiniai keliavo prie buvusių muitinės rūmų ir pasiekė Romain Gary skulptūrą.

Projekto tikslas – integruoti anglų ir istorijos pamokas, žvelgti į ugdomąjį procesą kūrybiškai ir įtraukti skirtingų lygių anglakalbius mokinius, tobulinti jų komunikacinę kompetenciją.

Istorijos mokytoja S. Stankutė, anglų k. mokytojai

Atnaujinta: 2014/12/15