dscf3098

Kasmet Vilniaus miesto mokyklų mokiniai dalyvauja akcijoje ,,Uždekime žvakelę ant užmiršto kapo“. Karveliškių kapinėse jie lanko nežinomų bei pamirštų žmonių kapus, surenka senas žvakeles, uždega naujas. Kasmet iš mūsų progimnazijos šioje akcijoje dalyvauja įvairių klasių mokinių grupelės – jie vyksta sutvarkyti kapų, uždegti žvakelę.

Ši akcija moko vaikus būti jautrius, supratingus, nes Lietuvoje nuo seno gyvavo tradicija uždegti žvakelę ant visų kapų. Kad neliktų pamirštų, nors per Vėlines…

Dorinio ugdymo mokytojos

 Marija Mašanauskienė, Genovaitė Dobikaltienė


Atnaujinta: 2014/10/31

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė