Pagrindinė foto25-ojo JT konvencijos dėl vaikų teisių jubiliejaus proga tarptautinė organizacija „Gelbėkit Vaikus“ 2014 metais suorganizavo pirmąjį Solidarumo bėgimą Lietuvoje. O šių metų spalio 12 – 14 d. mūsų mokykla dalyvavo jau antrajame Solidarumo bėgime.

Solidarumo bėgimas – tai unikalus projektas, kurio metu visi moksleiviai skatinami bėgti solidarumo kilometrus ir paremti vargstančius Lietuvos bei Zambijos vaikus. Bėgimo metu moksleiviai ne tik suburiami bendrai sportinei veiklai, bet ir skatinami ugdyti solidarumo vertybes bei socialinę atsakomybę, empatiją ir pagarbą kitam žmogui.

Akcijos metu surinkta parama bus skirta Lietuvos vaikų dienos centrus lankančių vaikų psichologinei pagalbai bei Zambijos mažųjų mirtingumui mažinti. Dėkoju bėgime dalyvavusiems mokiniams!

IMG_2746 IMG_2745

Gėris gimdo gėrį :)

 Socialinė pedagogė Alvija Baliukonytė


Atnaujinta: 2015/10/21

Jums taip pat patiks

BE PATYČIŲ!
BE PATYČIŲ!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“