Gegužės mėnuo Jono Basanavičiaus progimnazijoje buvo skirtas 5-8 kl. mokinių pasirūpinimui savimi. Jie buvo kviečiami sudalyvauti akcijoje ,,Pasirūpink savimi“, kurią organizavo mokyklos psichologės Greta Bugelytė bei Justė Snudaitytė. Nuo gegužės 1 iki 31 dienos kiekvieną dieną mokiniams buvo pateikiami vis skirtingi iššūkiai, kuriuos jie turėdavo įveikti ir pasidalinti grįžtamuoju ryšiu. O iššūkių buvo visokių – nuo šalto dušo ryte iki laiško rašymo sau į ateitį. Taip pat mokiniai kartą į savaitę buvo kviečiami bendram susitikimui, kurio metu buvo galima dalintis įspūdžiais bei pabūti visiems drauge. Iššūkiai skatino vaikų fizinį aktyvumą, kūrybiškumą, susitelkimą į įvairius kūno pojūčius ir savo bei kitų savistabą.

Tai kaip atrodė šis mėnuo? Vaikams jis kvepėjo lietumi, lengvu šalčiu. Per tą laiką pavyko pasirūpinti ne tik savimi bet ir artimaisiais nustebinant juos maloniu žodžiu bei geru darbu. Taip pat vaikai mokėsi kelti sau tikslus, save motyvuojant tokiomis frazėmis: ,,Jeigu tu kažką pradedi, tai turi tai užbaigti“; ,,Neliūdėk, jei tai pasibaigė, šypsokis, nes tai įvyko“. Taip pat didelis dėmesys akcijos metu buvo skiriamas aktyvumui bei buvimui gamtoje – vaikai skaičiavo nueitus per dieną žingsnius, leido dieną be ekranų, dalinosi nuotraukose užfiksuotose gamtos vaizdais ir pan. Taigi šis mėnuo mokiniams buvo pilnas iššūkių ir naujų patirčių!Atnaujinta: 2021/06/11

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė