Mieli tėveliai,

Kviečiame Jus dalyvauti mokyklos organizuojamoje akcijoje „Draugiška uniforma“, kurios metu galėsite išaugtą ir išsaugotą uniformą padovanoti/atiduoti ar rasti sau tinkamą uniformą, kuri naujaisiais mokslo metais pradės iš naujo savo gyvenimo istoriją.

Išaugtas ir išsaugotas uniformas galite atnešti iki birželio  23 d. ir palikti budėtojui. Rugpjūčio 25–27 d. (imtinai) 8–18 val. galėsite atvykti į mažąją šokių salę susirasti sau tinkamą draugišką uniformą.

Akcijos sąlygos:

  1. Draugiška uniforma turi būti tvarkinga (išskalbta, išlyginta);
  2. Draugiška uniforma turi turėti aprašą, kokio amžiaus mokinys ją nešiojo ir kokiam ūgiui tiko.
  3. Dalyvaudami draugiškos uniformos akcijoje turite laikytis visų saugumo priemonių (dėvėti veido apsaugines kaukes, laikytis saugaus atstumo, nesibūriuoti).


Atnaujinta: 2021/06/01

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!