Mieli tėveliai,

Kviečiame dalyvauti  akcijoje „Draugiška uniforma“, kurios metu galėsite išaugtą ir išsaugotą uniformą padovanoti/atiduoti  kitiems. Taip pat galite rasti savo vaikui tinkamą uniformą, kuri naujaisiais mokslo metais pradės iš naujo savo gyvenimo istoriją.

Išaugtas ir išsaugotas uniformas galite atnešti iki rugpjūčio 24 d.  nuo 8:00 iki 16:00 val. ir palikti budėtojui.

Nuo rugpjūčio 25 d. 13:00 – 18:00 val. galite atvykti į mokyklą galėsite atvykti į mažąją šokių salę susirasti sau tinkamą draugišką uniformą.

Akcija tęsis iki rugpjūčio 30 d. (8:00 – 18:00 val.)

Akcijos sąlygos:

1. Draugiška uniforma turi būti tvarkinga (išskalbta, išlyginta);
  2. Draugiška uniforma turi turėti aprašą, kokio amžiaus mokinys ją nešiojo ir kokiam ūgiui tiko.
  3. Dalyvaudami draugiškos uniformos akcijoje turite laikytis visų saugumo priemonių (dėvėti veido apsaugines kaukes, laikytis saugaus atstumo).

Atnaujinta: 2021/07/02