Gegužės–birželio mėnesiais Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuoja jau tradicija tapusią švietėjišką akciją „Diktantas, virstantis gražiausiu laišku Mamai ir Tėčiui“. Akcijos metu mokytojai drauge su pradinių klasių mokiniais prisideda prie onkologinių ligų prevencijos ir parašo ypatingą diktantą, skirtą mamai ir tėčiui. Parašę ir gražiai apipavidalinę diktantą, mokiniai Motinos ir Tėvo dienos proga įteikia jį savo mamai ir tėčiui kaip jautrų sveikinimą. Mokinių laiškų nuotraukos bus siunčiamos į Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biurą, kur bus išrinkti ir apdovanoti pačių originaliausių darbų autoriai.

 

Parengė VSPS Violeta Ivanskaja ir socialinė pedagogė Ieva Ramelienė

 

Akimirkos:

 

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas