Gegužės–birželio mėnesiais Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuoja jau tradicija tapusią švietėjišką akciją „Diktantas, virstantis gražiausiu laišku Mamai ir Tėčiui“. Akcijos metu mokytojai drauge su pradinių klasių mokiniais prisideda prie onkologinių ligų prevencijos ir parašo ypatingą diktantą, skirtą mamai ir tėčiui. Parašę ir gražiai apipavidalinę diktantą, mokiniai Motinos ir Tėvo dienos proga įteikia jį savo mamai ir tėčiui kaip jautrų sveikinimą. Mokinių laiškų nuotraukos bus siunčiamos į Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biurą, kur bus išrinkti ir apdovanoti pačių originaliausių darbų autoriai.

 

Parengė VSPS Violeta Ivanskaja ir socialinė pedagogė Ieva Ramelienė

 

Akimirkos:

 


Atnaujinta: 2017/05/10

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”