6

  Aplinka – gamtos ir žmogaus kūrinys, ja rūpintis – kiekvieno pareiga. Norėdami drąsiai žengti pirmyn, kartkartėmis turime stabtelėti ir pažvelgti, kokioje aplinkoje gyvename ir ką ketiname palikti ateinančioms kartoms. Tik nuo mūsų priklauso, ar ateityje lauks dideli pavojai, ar atsivers daug žadančios galimybės. Iš tiesų ne pinigus ar turtą, bet derlingą žemę, švarų orą ir gamtą paliksime ateities kartoms.
Suprasdami šią tiesą Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos mokiniai prisijungė prie kasmetinės švaros akcijos „Darom“.

  Balandžio 23 d. vaikai entuziastingai ėmėsi švarinti aplinką netoli Vingio parko. Graži pavasario diena dovanojo gerą orą, todėl darbas neprailgo. Mokiniai džiaugėsi galėdami prisidėti prie aplinkos tvarkymo.

Lietuvių k. mokytoja A. Šalkauskaitė,

nuotraukos – S. Stankutės ir K. Bandzevičiaus


Atnaujinta: 2015/04/27

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”