Kovo 11

„Jau saulelė vėl atkopdama budino svietą /Ir žiemos šaltos triūsus pargriaudama juokės”.  Taip Kristijonas Donelaitis rašė sveikindamas pavasarį. Ir mes lengviau atsikvėpėme, kovo saulę pro savo langus vidun įsileidome, apie pavasario malonumus ir šventes ėmėm galvoti. O pirmiausia sveikint ir sveikintis su Nepriklausomybės atkūrimo diena – Kovo 11-ąja suskatom. Kovo 10 dieną ilgosios pertraukos metu įvyko netradicinis šios dienos minėjimas – akcija „Aš tikrai myliu Lietuvą”.

Lyg pavasariniai vandenys į mokyklos kiemą patvino Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos mokiniai ir mokytojai. Mokyklos kieme jie visi kartu sustojo į širdies formos figūrą ir linksmai mojuodami rankomis nuoširdų ačiū išsakė dainuodami M. Mikutavičiaus dainą „Aš tikrai myliu Lietuvą“.

„Įsiklausom į tylą ir girdim: Mes esam laisvi!“ – rašė poetas Justinas Marcinkevičius. Paminėjome ir atšventėme 25-ąjį mūsų laisvės pavasarį. Parodėme, kad laisvė ir nepriklausomybė mums nėra tušti žodžiai. Mes džiaugiamės gyvendami laisvoje šalyje, tokią ją mylime, tokia ja didžiuojamės.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui L. Kilčiauskaitė,

lietuvių k. mokytoja A. Šalkauskaitė


Atnaujinta: 2015/03/12

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė