Paskui paukscius

Vingio parkas – kaip antrasis kiemas turėtų būti daugeliui mūsų mokyklos mokinių, gyvenančių greta. Tačiau 8a klasės mokinėms Aistei ir Saulei jis jau tampa visai savu. Mokinės antrus metus čia atlieka paukščių tyrimus. Šiais metais merginos stengėsi ir, apibendrinusios dvejų metų tyrimų rezultatus, pristatė juos gegužės 16–17 d. Dubysos regioniniame parke vykusiame tarptautinio projekto „Paskui paukščius“ III etape – šalies jaunųjų ornitologų mokslinėje konferencijoje, kuri vyko Dubysos regioniniame parke, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje.

Konferencijoje dalyvavo jaunieji ornitologai iš 16 šalies rajonų ir miestų. Mokiniai pateikė 24 ornitologinius projektus, stendus ir žodinius pranešimus, pristatė aplinkosauginę sambūrių, klubų, būrelių veiklą.


Atnaujinta: 2014/08/26

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”