DSC_0973

2016 m. rugsėjo 28 d. Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos 5 b klasės valandėlėje  svečiavosi Vakarų Afrikos būgnų mokyklos vadovas Gediminas MačiulskisMokiniams šis susitikimas  paliko neišdildomą įspūdį. Vaikai ne tik sužinojo  Afrikos būgno djembe muzikos istoriją, bet ir dainavo, mokėsi groti šiuo neįprastu bei įdomiu instrumentu.

5 b klasės auklėtojas V. Vošterys

Susitikimo akimirkos:

DSC_0946   DSC_0957

Atnaujinta: 2016/09/29

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena